Львів’янам повідомили, що наразі очікуваних змін в русі тролейбусів № 22 та 23 не буде
Зміни у русі тролейбусних маршрутів № 22 та № 23 на перехресті вул. Кульпарківська–Володимира Великого відтерміновують. Детальніше щодо термінів буде повідомлено додатково, — повідомили «Варта1» у ЛМР.
Відтак, після закінчення робіт, тролейбусний маршрут № 22 курсуватиме за частково зміненим маршрутом — через вулиці Рубчака та Володимира Великого, а саме: Автовокзал–вул. Рубчака–вул. Володимира Великого–вул. Кульпарківська–вул. Антоновича–Університет–вул. Городоцька–вул. Кульпарківська–вул. Володимира Великого–вул. Рубчака–Автовокзал.
А тролейбус № 23 відновить свою роботу за звичним маршрутом вул. Хуторівка–вул. Ряшівська.
Як повідомлялося, у зв’язку з відкриттям для проїзду транспорту перехрестя вул. С. Бандери–Антоновича, з понеділка, 1 листопада, буде відновлено рух вулицею Антоновича автобусних маршрутів № 33 і 38 та тролейбусних маршрутів № 22 та 29.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі