Львів’янам розповіли куди здавати великогабаритне та дрібне будівельне сміття: перелік адрес

budsmyittya1
budsmyittya1

У Львові великогабаритні та дрібні будівельні відходи можна здати на вул. Князя Лева, 4а (вул. Льва) і вул. Жовківська. Про це інформують у персслужбі міської ради.

На вулиці Князя Лева, 4а (вул. Льва) та Жовківській, 18 працюють майданчики для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів. Тут львів’яни мають змогу безкоштовно здати деревину (старі меблі, вікна, двері), побутову техніку (холодильники, телевізори, пральні машини), шини, скло, папір, метал, а також дрібні будівельні відходи.

Облаштувало майданчик ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс». 

«Проект спрямований на те, аби зменшити потрапляння негабаритних та будівельних відходів у сміттєві контейнери, адже всім знайома картина, коли контейнерні майданчики біля житлових будинків заповнені десятками мішків будівельного сміття, поламаними меблями, старими холодильниками. Такі речі деформують баки, які розраховані на 185 кілограмів ваги, та пошкоджують вартісні частини спецавтомобіля, наприклад, пресувальну плиту. Окрім того, вони псують зовнішній вигляд прибудинкової території і завдають певних незручностей мешканцям», — повідомив директор ЛКП «Львівспецкомунтранс» Тарас Стефанишин.

Відходи на майданчиках на вул. Князя Лева, 4а (вул. Льва) і вул. Жовківська, 18 прийматимуть лише від фізичних осіб (мешканців м. Львова), які повинні надати такі документи та інформацію:


  • документ, що підтверджує проживання у м. Львові (копію паспорту, довідки, квитанції про сплату за житлово-комунальні послуги, учнівського або студентського посвідчення тощо);

  • контактні дані (адреса, номер телефону).


Від однієї особи приймають відходи у кількості:

  • меблі, побутові прилади — не більше 1 (однієї) одиниці відходів в місяць (поштучно);

  • дрібні будівельні відходи — не більше 1000 кг на місяць (насипом);

  • скло — не більше 20 кг на місяць;

  • шини легкових автомобілів — 4 шт. один раз на рік.


Кількість відходів, які можна здати, спеціально обмежили, щоб послугою не зловживали підприємства.

Майданчики для збору великогабаритних та дрібних будівельних відходів працюють з 08.30 год. до 17.15 год. — з понеділка по четвер, з 08.30 год. і до 16.00 год. — у п’ятницю, та з 09.00 год. і до 13.00 год. — у суботу.

За додатковою інформацією можна звертатися за тел. 252-10-62, (067) 6798611.