Львів’яни 8 грудня з військовими почестями попрощаються з донеччанином Віталієм Добровольським

За особисту мужність захисник був нагороджений численними відзнаками

 

У п’ятницю, 8 грудня, Львів попрощається з військовослужбовцем Віталієм Добровольським, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Віталій Добровольський (14.01.1994-19.08.2023). Донеччанин.  

У 2009 році закінчив Донецьку гімназію №92. Згодом здобув кваліфікацію «Слюсар з ремонту автомобілів» у Донецькому професійному ліцеї автотранспорту. У 2017 році вступив до Навчального центру імені Василя Вишиваного Національної гвардії України та здобув спеціальність «Сапер».

Проходив строкову військову службу у складі військової частини 3023, далі підписав контракт із 15-тою бригадою оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади НГУ та виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції.

Після повернення до цивільного життя працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Торгівельно-виробнича компанія “Львівхолод”». У вільний час активно займався спортом.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до лав територіальної оборони. Під час проходження служби постійно вдосконалював свої бойові навички. Згодом Віталій Добровольський приєднався до складу 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ ЗСУ.

Читайте також: на фронті загинув боєць тероборони з Львівщини Степан Лутчин.

За особисту мужність і сумлінне виконання службових обовʼязків був нагороджений численними відзнаками.

У Героя залишилися дружина та син.varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий