Львів’яни у каналізацію скидають усе: від взуття до автомобільних шин (ФОТО)
Комунальники показали, що витягують із каналізацій

У Львові комунальникам доводиться витягувати з каналізації у Львові рештки їжі, засоби особистої гігієни, взуття, одяг, ганчірки, будматеріали, шини... У результаті труби закупорюються, подекуди так, що без спеціальної техніки їх неможливо прочистити, повідомляє ЛМР.
«Окрім гілок, листя чи мулу, які потрапляють до системи природнім шляхом, серед останніх таких знахідок комунальників — ганчірки, пляшки, овочі та фрукти, взуття та одяг, поліетиленові пакети та навіть автомобільні шини.
Все це осідає чи застрягає в каналізаційних мережах. А те сміття, яке не осіло в колекторах, у великій кількості надходить на очисні споруди міста, провокуючи зайве навантаження на обладнання та додаткові витрати електроенергії для ЛМКП «Львівводоканал».
Наголошуємо: унітаз і умивальник — не сміттєвий контейнер! Неправильна експлуатація каналізації призводить до засмічення трубопроводів; ускладнення роботи технологічного обладнання системи централізованого водовідведення; витоку стічних вод на вулиці, в підвали та житлові приміщення», — наголошують у ЛМКП «Львівводоканалі».



Відтак львів’ян просять:
- завжди відокремлюйте тверді відходи та утилізуйте їх окремо від рідких;
- не викидайте в каналізаційну систему харчові відходи;
- не виливайте в унітази та умивальники жири, які накопичуються на стінах труб, поступово звужуючи їх діаметр;
- не виливайте горючі речовини в каналізацію;
- пісок, каміння та інші будівельні матеріали не повинні потрапляти до каналізаційного стояка;
- не викидайте у каналізацію засоби особистої гігієни, ганчірки, поліетиленові пакети та інші побутові відходи;
- не лінуйтеся виносити сміття в призначені для цього місця, а не в найближчий відкритий дощоприймач.
varta1.com.ua: Новини

24 лютого Львів прощається із Героєм Степаном Керніцьким (ФОТО)
Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань

Громада на Львівщині зустріне Героя "на щиті" Володимира Зайцева
20 лютого 2025 року воїн загинув під час виконання бойового завдання в районі н. п. Журавка, Сумської області

У річці на Львівщині виявили мертвого чоловіка (ФОТО)
Тіло, яке несло течією, витягнули з річки наступного дня
Найкоментованіше
- У Польщі затримано українку, яку розшукували червоною нотою Інтерполу
- Ядерна війна "може статися вже завтра", - Дональд Трамп
- Україна не погодиться на перемир’я на суші, - ОП
- Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
- В Україні перші добровольці у віці 18-24 років склали присягу (ФОТО)
Найчитаніше
- У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
- Зниклу дитину, яку два дні шукали на Тернопільщині, знайшли мертвою
- Стала відома причина смерті підлітка з Тернопільщини, якого знайшли мертвим
- Жителів громади на Львівщині просять не пити воду з урочища на території памʼятки природи "Стежка Івана Франка"
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Степан Ваврин
Коментарі