Львів’янин у пошуках грибів заблукав у лісі (ФОТО)

На щастя його знайшли

У Львівському районі рятувальники відшукали грибника, що заблукав в лісі. Про це 25 вересня повідомили у прес-службі ДСНС Львівщини.

В неділю, 24 вересня о 16:36 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в селі Підтемне Львівського району під час збирання грибів в лісі заблукав чоловік.  1953 року народження,

Із заблукалим жителем Львова 1953 року народження періодично був  наявний телефонний зв'язок.

Читайте також: На Львівщині під час полювання мисливець застрелив родича

«О 22:48 за орієнтовним описом місцевості рятувальники Львівської гірської пошуково-рятувальної групи гірської пошуково-рятувальної частини віднайшли заблукалого в лісовому масиві с. Підтемне та вивели з лісу», - йдеться у повідомленні.

Чоловік медичної допомоги не потребував.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль