Львів'янка переслідувала чоловіка півтора року з вимогою переспати з нею: жінку судили за це

Потреби і проблеми у всіх різні...

ФОТО: ілюстративне

У Львові жінка півтора року тероризувала свого знайомого з вимогою зайнятися з нею сексом. Франківський районний суд визнав львів'янку Марту Л. винною у дрібному хуліганстві та призначив їй покарання – 60 годин громадських робіт. Про це пише zaxid.net.

Наприкінці вересня Марта Л. прийшла у бізнес-центр, де працює її знайомий, та вимагала у чоловіка зайнятись з нею сексом. Потерпілий викликав поліцію та розповів, що 27-річна жінка можливо має психічні розлади, бо переслідує його уже півтора року та вимагає від нього інтим. 26 вересня, за словами чоловіка, жінка увірвалась до нього на роботу з вимогою зайнятись з нею сексом, вона відмовлялась виходити з офісу та не давала йому виїхати з бізнес-центру на його авто.

Чоловік розповів, що Марта Л. щодня телефонує йому з різних номерів (близько 40 разів на день), переслідує його приблизно півтори роки та пропонує інтим. За словами чоловіка, така поведінка Марти Л. створює проблеми у його сім’ї, оскільки у нього є дружина.

Щодо переслідувачки поліція склала протокол про вчинення адмінправопорушення – дрібне хуліганство. На засідання суду жінка не прийшла.

Зокрема, у 2022 році щодо Марти Л. порушували кримінальну справу через те, що вона вкрала облачення священика (одяг, який вдягають під час літургії). Однак її не покарали за крадіжку, оскільки вона примирилась з потерпілим.

Читайте також: військовий зі Львівщини проведе п'ять років за ґратами за втечу з місця служби під час повітряної тривоги

Справу розглянула суддя Світлана Мартьянова, яка дослідила усі матеріали справи та визнала львів’янку винною у дрібному хуліганстві, призначивши їй 60 годин громадських робіт. На постанову ще може бути подана апеляція.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк