Львів’янка, яка під час святкування Старого Нового року зарізала співмешканця, отримала вирок суду
Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 57-річної мешканки Львова, яку обвинувачують в умисному вбивстві. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі прокуратури у Львівській області.
Встановлено, що, у ніч з 14 на 15 січня минулого року, близько опівночі, під час святкування Старого Нового року у квартирі на вулиці Генерала Грекова, що у Львові, між жінкою та її співмешканцем виникла суперечка на підставі того, що чоловік хотів випити ще більше горілки, а підсудна була проти цього, — йдеться у повідомленні.
У ході конфлікту, засуджена взяла ніж та ударила ним потерпілого у шию. Внаслідок отриманої травми, останній помер на місці.
Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Галицької окружної прокуратури, визнав обвинувачену винною за статтею (ч. 1 ст. 115 КК України) та призначив покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі