Львів'янка здобула "срібло" на Олімпійських іграх

233652252-4197868393583934-2956982909404826497-n

Сьогодні, 8 серпня, на велодромі Ідзу завершилися змагання зі спринту серед жінок на Олімпійських іграх 2020 року. Про це інформує Відділення НОК України у Львівській області.

Львів’янка Олена Старікова у жорсткому суперництві з 38-ма велосипедистками із 18 країн світу стає другою найкращою спринтеркою планети.

У півфіналі Олена Старікова перемогла у двох заїздах представницю Гонконгу Лей Вайсі, випереджаючи її, відповідно, на 0,128 і 0,040 секунди.

А у фіналі Олена дала бій рекордсменці світу з Канади Келсі Мітчелл, її перевага у двох фінальних заїздах склала 0,061 і 0,064 секунди відповідно.

Для України це 19-та олімпійська медаль — одна золота, 6 срібних і 12 бронзових.

Олена Старікова здобуває третю олімпійську медаль серед спортсменів Львівщини. Львівську область у Токіо представляли всього 8 спортсменів. Бронзові медалі Олімпіади раніше здобули борчиня Алла Черкасова і каратист Станіслав Горуна.