Львів’яни першими в світі лікуватимуть залежності психотерапією

1140028
1140028

Львівські фахівці першими в світі презентуватимуть спеціальну психотерапію для лікування залежностей. Про це інформує пресслужба Львівської міської ради.

«Це напрямки, які можна застосувати, а ми хочемо випрацювати спеціальну терапію для залежностей. Ми для цього вже почали розробляти власну концепцію, є дуже цікаві теоретичні задумкиʺ, — пояснив Олександр Фільц, професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри психіатрії та психотерапії ЛНМУ ім. Д. Галицького, президент Української спілки психотерапевтів.

Олександр Фільц, впливовий фахівец-психотерапевт, наголосив, що до питання лікування адикцій також долучать  іноземних лікарів.

«До нас приїдуть колеги з Європейської спілки психотерапевтів, відомі австрійські фахівці у сфері роботи з залежностями Стефан Лірш та ВольфҐанґ Шімбьок. Львів має що запропонувати світові», — додав Фільц.

Нагадаємо, досі у світі для лікування залежностей використовували психоаналіз, когнітивну психотерапію та арт-терапію. Тому наші медики пророкують прорив у цьому руслі.