Львів’яни протестують проти будівництва на вулиці Ржегоржа
Мешканці закликають депутатів не допустити будівництва офісного центру на вул. Ржегоржа, — повідомляє Дивись.info з сесійної зали ЛМР.
Мешканці вулиці та навколишніх будинків протестують проти будівництва багатоповерхового офісного центру на вул. Ржегоржа, 21. Їх підтримала й частина депутатів, зокрема, керівник фракції «УКРОП» в ЛМР Ігор Телішевський.
Як пояснила на сесії ЛМР представниця ініціативної групи мешканців пані Ольга, у жовтні 2017 року виконком ЛМР видав містобудівні умови і обмеження на будівництво на цій ділянці будинку, гранична висота якого мала складати 14 м. Максимальний відсоток забудови мав становити 39 %. На таких умовах ділянку продали з аукціону. Втім, уже за кілька місяців виконком приймає нове рішення, згідно з яким, висотність збільшується до 35 м, а відсоток забудови до 93 %.
«Якщо збудують цей будинок, вільними на ділянці залишаться лише 14 кв. м», — пояснила мешканка вулиці. Мешканці виступають проти будівництва, бо висотна будівля повністю закриє сусідні помешкання низькоповерхової забудови. Крім цього, відстань буде настільки вузькою, що до існуючих будинків не проїде навіть пожежна машина. Також, за їхніми словами, будівництво створить проблему з паркуванням, а розміщення стоянки вздовж пр. Чорновола призведе до знищення зелених насаджень. Будівництво збільшить навантаження на ґрунти, що може призвести до руйнації або пошкодження сусідніх будівель. Відтак, мешканці вимагають скасувати нові містобудівні умови і повернути попередні з нижчою висотністю та відсотком забудови.
24 вересня відбудуться громадські слухання щодо зменшення висотності та щільності забудови. Позицію мешканців підтримав депутат Ігор Телішевський: «Виконком видає містобудівні умови і обмеження всупереч закону і навіть здоровому глузду. На містобудівній раді з 15 осіб за це будівництво проголосували лише 6, і незважаючи на це, питання виноситься на виконком, який попри те, що містобудівна рада не затвердила, видає містобудівні умови. Запрошую членів виконкому прийти на громадські слухання і пояснити людям, чому вони прийняли таке рішення», — заявив під час сесії депутат.
Громадські слухання відбудуться 24 вересня, о 18.00 год., в актовій залі Шевченківської районної адміністрації.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі