Львів’янин примудрився більше 20 разів обікрасти свою знайому дівчину: тепер йому загрожує в’язниця
У Шевченківський відділ поліції, 12 грудня, звернулася 35-річна львів’янка. Жінка повідомила, що з її помешкання від початку року зникали коштовності та гроші. Про це пише відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.
Як з’ясували правоохоронці, до скоєння 23-х крадіжок причетний 31-річний знайомий заявниці. Побувавши в гостях у приятельки, він зазвичай повертався додому з якоюсь золотою чи срібною «дрібничкою» (каблучка, сережка, кольє), вартість яких становила від 2 100 до 3 500 гривень. А коли не було нагоди дістатися до прикрас, забирав з гаманця господині по 200 гривень.
Зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні злочинів за ч. 1, 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Статтею передбачене покарання включно до позбавлення волі на термін до п’яти років.
Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі