Львів’яни вимагають заборонити кінні карети в місті

38c334b2907bbb6a41ce9246429fe98a-wide-big
38c334b2907bbb6a41ce9246429fe98a-wide-big

Мешканці міста Львова зібрали необхідну кількість підписів під петицією про заборону послуг із перевезення кінними каретами в центральній частині міста. Тепер її зобов’язані розглянути у міськраді.

За словами авторки петиції, зоозахисниці та голови ГО «Зелена сила» Андріани Байло, містяни стурбовані трагедією, яка трапилася на початку листопада, та вимагають запобігти подібним випадкам у майбутньому.

У петиції вона також додала, що за останні роки почастішали випадки ДТП за участі кінних карет. На її думку, кінний атракціон у тому вигляді, в якому він є нині, повинен бути заборонений.

«У зв’язку з численними трагедіями в розважальних прогулянках кінними каретами, в яких постраждали люди та коні, в центральній частині міста Львів, вимагаємо:
— провести негайну перевірку виданих дозволів на катання в центральній частині міста та обмежити територіально (центр Львова, проїзна частина центральних вулиць) послуги з перевезення кінними каретами;
— розробити правила надання послуг з використанням коней в місті Львів з чітким переліком місць безпечних для людей та коней (наприклад, Шевченківський гай) та врахуванням гуманного ставлення до тварин;
— сприяти у притягненні до відповідальності осіб, що порушили правила благоустрою (застосування піротехніки в публічних місцях) та техніку безпеки», — сказано в петиції.

Нагадаємо, 4 листопада у Львові з 04.11.2019 р. по 11.11.2019 р. тимчасово призупинили виїзд туристично-актракційних транспортних засобів (кінних карет) у пішохідну зону міста.

Тоді ж комісія з туристичного навантаження перевірила умови утримання коней у «Каретному дворі».