Львів’янин вороже ставився до запорізької поліції, за що її систематично мінував (фото)
Львів’янин з наполегливістю маніяка, 15 разів підряд, здійснював «мінування» одного й того самого відділення поліції у Запоріжжі. Про це повідомляє «Depo.Запоріжжя», з посиланням на повідомлення відділу комунікації ГУ Нацполіції в Запорізькій області.
Відтак, до Запоріжжя зі Львова доправили 38-річного чоловіка, який, з не вказаних причин, вороже ставився до відділення поліції на Бабурці (у Хортицькому районі Запоріжжя).
Львів’янин телефонував до запорізької поліції, представляючись мешканцем Бабурки, та повідомляв про мінування відділення.
Наприклад, у травні розповів, що поблизу стоїть автівка з вибухівкою. Загалом, телефонував з такими повідомленнями, на які поліцейські були змушені реагувати, 15 разів.
Жодного разу інформація про мінування, на щастя, не підтверджувалася.
Припинили «телефонний тероризм» самі «жертви» — співробітники Хортицького відділення поліції. Вони встановили та затримали зловмисника у Львові.
У середу, 12 червня, «мінувальнику» повідомили про підозру у завідомо неправдивому повідомленні про загрозу безпеці громадян (ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України), Хортицький районний суд обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі