Львів’янин відсудив у комунального підприємства солідну компенсацію за пошкоджену снігом автівку (ВІДЕО)

кепке
кепке

Олександр Бабійчук відсудив у львівського комунального підприємства майже 57 тисяч гривень. Рік тому чоловік припаркував машину біля дому, де на неї впала брила снігу. На його думку, це сталося з вини комунальників, які не почистили дах. Про це повідомляється в сюжеті Суспільного. 


Машину львів'янину ремонтували майже рік.


«Пошкодило капот, крило, дах, лобове скло, дзеркало, двері там ще зачепило, фара, то я таке не рахую. Фактично, усю передню частину автомобіля розбило. На сьогодні витратив десь 30 тисяч гривень, але то ще не фінал, тому що зараз немає більше грошей, щоб продовжувати», — каже Олександр Бабійчук.


Чоловік подав до суду на комунальне підприємство, яке мало доглядати дах будинку звідки на машину впала брила снігу.Залізничний суд Львова ухвалив рішення, що підприємство має виплатити львів’янину 56 тисяч 975 гривень.


Представники комунального підприємства “Левандівка” на судові засідання не приходили. У Залізничній районній адміністрації кажуть, що з рішенням суду не погоджуються.


«Сніг, зранку був мороз, в обід — відлига трошки. Невідомо як воно було, як воно сталося. Багато запитань є до рішення суду. Відсутній причинно-наслідковий зв’язок між тим, що брила впала, і чи то з вини ЛКП», — каже керівниця юридичного відділу Залізничної райадміністрації Львова Романа Шуп’яна.


У Залізничній адміністрації повідомили, що на рішення суду подаватимуть апеляцію.

У коментарі до ситуації правозахисник Дмитро Швець розповідає, що робити:


«Зафіксувати цей інцидент, зробити фото і відеофіксацію, викликати поліцію, яка також може скласти протокол »Про адмінправопорушення« та з’ясувати, хто є компанією-управителем, яка здійснює догляд і контроль за тим чи іншим будинком», — каже правозахисник.