Львів’янин виніс з квартири вбитої ним жертви речі на понад 100 тисяч гривень
28-річний львів’янин виніс з квартири своєї жертви її речі на загальну суму понад 100 тисяч гривень. Про це повідомили у відділі комунікацій Головного управління поліції у Львівській області.
«8 липня, у Залізничний відділ поліції звернулася мешканка багатоповерхівки на вулиці Виговського, у Львові. Жінка повідомила, що близько 13.00 год., вона, зайшовши у помешкання сусідки, виявила її мертвою у ванній кімнаті», — йдеться у дописі.
«На місці події працювала слідчо-оперативна група. Експерти виявили на тілі 51-річної власниці квартири ознаки насильницької смерті. Працівники поліції з’ясували, що до вбивства жінки причетний її знайомий, раніше судимий 28-річний львів’янин», — поінформували також в обласному управлінні поліції.
«Окрім того, він викрав з квартири її речі на загальну суму понад 100 тисяч гривень. Зловмиснику повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною 2 статті 115 (умисне вбивство) та частиною 3 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Йому загрожує від десяти до п’ятнадцяти років позбавлення волі або довічне ув’язнення», — повідомили також в обласному управлінні поліції
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі