Львів’янин завдав мільйонних збитків світовим кінокомпаніям
46-річний чоловік адміністрував три веб-сайти, які придбав раніше. Своїм бізнесом чоловік заподіяв збитки відомим іноземним кінокомпаніям, на загальну суму в майже 7 300 000 гривень. Про це інформують у відділі комунікації поліції у Львівській області.
Зловмисник незаконно розміщував в онлайн-кінотеатрах фільми для перегляду і копіювання та заробляв на рекламі. Це порушення закону про авторське право.
«Працівники відділу протидії кіберзлочинам у Львівській області Карпатського управління кіберполіції, довели, що з 10 вересня 2016 по 3 травня 2019 року 46-річний львів’янин адміністрував придбані ним раніше три веб-сайти», — йдеться у повідомленні.
Він завдав збитків на понад 7 мільйонів гривень — 7 295 670 гривень.
Чоловік відбувся лише штрафом. Суд призначив йому сплатити 17 тисяч гривень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі