Львів'янин намагався перетнути кордон зі Словаччиною з підробленим паспортом
Під час опитування чоловік зізнався, що підроблений паспорт він придбав за 550 доларів.
На кордоні зі Словаччиною прикордонники викрили 33-річного жителя Львова, який намагався незаконно виїхати з країни, використовуючи підроблені документи. Про це повідомила Державна прикордонна служба України.
Спочатку чоловік вдавав із себе іноземця, спілкувався англійською мовою та пред'явив паспорт громадянина Саудівської Аравії. Однак, прикордонники засумнівалися у справжності документа і після детальної перевірки підтвердили, що паспорт підроблений.
Після викриття львів'янин намагався дати хабар прикордонниці в розмірі 100 000 гривень, але вона категорично відмовилася, попередила його про кримінальну відповідальність і повідомила про інцидент керівництву.
Під час опитування чоловік зізнався, що підроблений паспорт він придбав за 550 доларів. Він також повідомив, що документ йому надіслали із Саудівської Аравії, батьківщини його батька.
Порушнику загрожує покарання за статтею "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів", що передбачає до двох років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
На Київщині 53-річний чоловік під час конфлікту вистрелив у батька та сина
Внаслідок стрілянини загинув 28-річний чоловік, а його батько перебуває в лікарні.
На Закарпатті викрили спробу контрабанди сигарет до Угорщини
Жінки намагалися перевезти сигарети до Угорщини, але їх викрили службові собаки
На кордоні з Угорщиною затримали жінку, яку розшукували за крадіжку на Львівщині
Після затримання жінку передали співробітникам Національної поліції для подальших процесуальних дій.
Найкоментованіше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- На Львівщині викрито злочинну групу з посадовців (ФОТО)
- У Львові зафіксовано влучання шахеда
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Коментарі