Львів’янин організував злочинну групу, яка щомісяця продавала наркотики на 2 млн грн (ФОТО)
Обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави
Львів’янин створив злочинну організацію, до якої залучив ще семеро осіб, жителів Львівщини та мешканця Черкас. Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.
Учасники угрупування організували вирощення канабісу. Вони налагодили безперервний процес вирощування та виробництва наркотиків, що дозволяло їм виготовляти та збувати заборонені речовини впродовж усього року. Свій «товар» злочинці продавали оптом та в роздріб у декількох областях України, користуючись послугами пошти.
Як йдеться у справі, щомісячний дохід злочинного угруповання становив близько двох мільйонів гривень. Під час обшуків правоохоронці вилучили в організації понад 30 кг канабісу, а також близько 400 кущів коноплі. Окрім цього, вилучили технологічне обладнання нарколабораторії, чорнові записи, мобільні телефони та інші речові докази.
Читайте також: Поліція затримала чоловіка, який відкрив вогонь по посту охорони Луцького ТЦК (ФОТО, ВІДЕО)
Наразі злочинцям повідомлено про підозру, а також обрано найсуворіший запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі