«Львівобленерго» розпочало припиняти електроживлення боржникам

За борги населення

З ініціативи постачальника універсальних послуг (ТОВ «Львівенергозбут») енергетики скерували побутовим споживачам, які заборгували за електроенергію, офіційні повідомлення про відключення. Про це повідмоляє Львівобленерго.

За поданням постачальної компанії, «Львівобленерго» розпочало припиняти електроживлення боржникам.

Уряд зняв мораторій на відключення побутових споживачів (населення) - боржників, які проживають на неокупованих територіях та територіях, на яких не ведуться активні бойові дії.

Львівська область, як і більшість інших областей України, не підпадає під категорії фронтових територій. Тому Кабінет міністрів дозволив тут відключення за борги населення.

Відновлення електроживлення може бути тривалим, а також потребує додаткових фінансових витрат.

У такому випадку боржнику потрібно погасити борг і наступного робочого дня після відключення звернутись до постачальника універсальних послуг (ТОВ «Львівенергозбут»), аби отримати рахунок на повторне підключення.

Подачу електроенергії відновлять після сплати рахунку та погашення боргу протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  3. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  4. На Львівщині відремонтують дорогу в напрямку кордону з Польщею
  5. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях

Найчитаніше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  3. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  4. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни
  5. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»