«Львівобленерго» відключить світло багатоквартирному будинку

Через 42 комерційні приміщення

Сьогодні, 2 квітня, заплановане відключення багатоквартирного будинку по вул.Кульпарківській, 64а у Львові, який обслуговує управлінська компанія «Зразковий парус». Про це повідомила пресслужба «Львівобленерго».

Причина — у цьому будинку 42 комерційні приміщення, які несанкціоновано користуються тарифом для населення.

Ще 21 лютого 2024 року працівники «Львівобленерго» здійснили огляд електроустановок цього будинку і склали акт про порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії. В акті вказані зобов’язання споживача припинити використовувати електроенергію на непобутові потреби до моменту організації комерційного обліку на непобутові потреби та укласти договір з електропостачальником за відповідним тарифом.

Термін виконання заходів — місяць з дня складення Акту. Якщо порушення не усунуть у місячний строк, то постачання електричної енергії такому споживачу припиняється.

Представник компанії «Зразковий парус» ознайомився з Актом, що засвідчено відповідним підписом.

Після цього споживач скерував звернення стосовно внесення змін у договір з «Львівобленерго». Однак «Зразковий парус» не надав всіх необхідних документів стосовно права власності на нежитлові приміщення та робочий проєкт влаштування обліків електроенергії у цих приміщеннях. 

Станом на вчора, 1 квітня 2024 року, «Зразковий парус» не здійснив необхідних заходів для усунення порушення. Тому, електроживлення споживачу припинять 2 квітня 2024 року.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт