«Львівобленерго» подало позов проти росії
У заяві «Львівобленерго» вимагає стягнути з Росії кошти як компенсацію за матеріальні збитки
Приватне акціонерне товариство «Львівобленерго» звернулося до Господарського суду Львівської області з позовом до Росії про відшкодування шкоди, заподіяної збройною агресією. Про це пише Expro.
Компанія оцінила завдані збитки у 15 047 584,20 гривень.
В ухвалі суду від 8 вересня 2025 року ййдеться, що позов прийнято до розгляду, а провадження у справі відкрито. Суд визначив, що справа розглядатиметься за правилами загального позовного провадження.
У заяві «Львівобленерго» вимагає стягнути з Росії кошти як компенсацію за матеріальні збитки, спричинені руйнуванням енергетичної інфраструктури під час воєнної агресії. Компанія наголошує, що втрати стали прямим наслідком дій держави-агресора, а тому мають бути компенсовані відповідно до міжнародного та національного права.
Позов «Львівобленерго» є частиною ширшого процесу документування збитків, завданих енергетичним компаніям України внаслідок російської агресії.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Сирський вважає, що РФ хоче створити “буферну зону” на півночі України
- росія атакувала Україну 41 ракетою, 23 - влучили
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- У Львові в лімузині виявили тіло людини
- У прокуратурі повідомили деталі ДТП на Львівщині з трьома загиблими (ФОТО, ВІДЕО)
Коментарі
Для росії Львівський суд, то як блоха для ведмедя.