Львівщина 27 травня попрощається із шістьома Героями, які полягли у бою проти окупантів (ФОТО)

Вічна памʼять усім полеглим захисникам!

ФОТО: ілюстративне/"Варта-1"

Сьогодні, 27 травня, Львівщина прощається із захисниками, які загинули на фронті, захищаючи Україну від російських загарбників. Про це повідомляє Львівська ОВА.

Іван Ваховський

Житель міста Броди Золочівського району. Після навчання у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проходив службу на посаді бортового авіаційного техніка вертолітної ланки вертолітної ескадрильї. У свої юні роки Іван був учасником АТО, ООС, а ще брав участь у миротворчих місіях - ДР Конго. Під час чергового евакуаційного рейсу до Маріуполя його борт був збитий ворогом.
Загинув 31 березня 2022 року при виконанні польотного бойового завдання в районі населеного пункту Рибацьке Донецької області. Йому було 25 років.

Олександр Кухарчук

Родом із Донецька.
Із початком повномасштабного вторгнення повернувся із Польщі та без вагань став на захист держави. Виконував бойові завдання у складі військової частини А1451, у подальшому був переведений до А7788. Проходив навчання саперній справі у Іспанії. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками.

Володимир Білогруд

Львівʼянин.
Із жовтня 2022 року став на захист держави від російських окупантів. Брав активну участь у бойових діях на Донеччині та Харківщині у лавах 3-го батальйону 68 окрема єгерська бригада ім. Олекси Довбуша. Під час проходження служби отримав звання «молодший сержант». За особисту мужність при виконанні завдань із захисту держави був нагороджений численними відзнаками.

Андрій Курчаба

Житель села Великосілки Новояричівської громади Львівського району.
Проходив службу у військовій частині А4885. Помер 23 травня 2024 року у свій 46 день народження.

Юрій Пельчар

Родом із Самбора. Був солдатом, стрільцем, помічник гранатометника військової частини А4395.
Загинув 19 травня 2024 року поблизу міста Вовчанськ на Харківщині.

Андрій Чижо

Житель села Дубрівка Самбірської громади. Був молодшим сержантом, командиром стрілецького відділення військової частини А1556. 16 травня отримав поранення в районі населеного пункту Лобкове Запорізької області. Помер 23 травня 2024 у військовому шпиталі.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також