Львівщина попрощалася з Героєм Андрієм Войтком (ФОТО)
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/df/48/df481bdf68975559452d594d054e139a_w960.jpg)
Вчора, 19 квітня, у Стрию попрощалися з Андрієм Войтком «Пікачу (17.11.1989-13.04.2024) - бійцем 4-ої Бригади оперативного призначення НГУ «Рубіж», 4-ого батальйону оперативного призначення «Сила Свободи», 10-ої роти «Зелені Відморозки». Про це інформує Стрийська міська рада.
Народився в с. Шнирів Бродівського району, навчався в Шнирівській гімназії ім. П.Федуна та ЛНУ ветеринарної медицини та біотехнологій і ім.С.З.Ґжицького. Займався спортом- професійними боями, кандидат в майстри спорту. Працював в сфері рибного господарства. Проживав із сімʼєю у Стрию.
В перші дні повномасштабного вторгнення пішов добровольцем. Вступив до лав НГУ. Брав участь у штурмах на гарячих напрямках, наодинці заходив у тил ворога.
Читайте також: Львівщина попрощається з шістьма загиблими захисниками (ФОТО)
Андрій загинув від численних осколкових поранень внаслідок обстрілу позиції в районі н. п. Спірне на Донеччині.
![](/uploads/media/15/4f/154fdeb4aa446a927418cebc3f74418f_w960.jpg)
Суд відмовив Арестовичу в позові проти депутатки
Депутатки Інни Совсун
![](/uploads/media/83/85/8385901559f712a5a996617f3e57yzc7_w640.jpg)
росія вбила всю сім'ю 6-річного хлопчика на Дніпропетровщині
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/80/24/8024ed4e40c542492e56c5deda47c0a6_w960.jpg)
Чинний Герой України заявив, що в Україні «знищується велика російська культура»
Чоловіку 85 років