Львівщина попрощалася з Героєм Михайлом Струком
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/a2/92/a2922ca106626f56d6f2dddc34eda4b3_w960.jpg)
Сьогодні, 30 березня, Куликівська і Жовківська громади у с. Нагірці попрощалися та віддали останню шану захиснику Михайлу Струку. Про це повідомила Куликівська селищна рада Львівського району.
Внаслідок отриманих поранень 15 березня 2024 р. при виконанні військового обов’язку в бою за Україну, в стаціонарі КП «Дніпропетровської клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова», 24 березня 2024 р. помер уродженець с. Зіболки, солдат Струк Михайло Миколайович, 1991 р.н., який разом зі сім’єю проживав у селищі Куликів.
У Героя лишились мама, дружина та діти.
Читайте також
![](/uploads/media/ef/44/ef4426acb008fe129bce5b9283e62yz2_w640.jpg)
Графік пасхальних богослужінь у римо-католицьких храмах Львова
У недлю - Воскресіння Господнє
![](/uploads/media/b8/3a/b83af64f3214640dae16dca65270b2a6_w960.jpg)
Стало відомо, які три освітні документи не підтягуються у Дії
Офіційно від Дії!
![](/uploads/media/d2/c3/d2c3f2b2b334f735fb952b5e36ff0c1e_w960.jpg)
У Німеччині занепокоєні тим, що терористи можуть атакувати дронами Євро-2024
Можуть атакувати матчі Чемпіонату