Львівщина потрапила в ТОП за кількістю чоловіків, що виїхали з України і не повернулися (ФОТО)
Через популярну систему
Кожен десятий чоловік, який виїхав за кордон з документами як волонтер, не повернувся в Україну. Такі дані оприлюднило видання «Главком» з посиланням на проміжний звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка перевіряла використання за цільовим призначенням гуманітарної та іншої допомоги.
«Завдяки системі «Шлях», яка дозволяє виїхати з України у волонтерських або гуманітарних цілях, 9373 чоловіки призовного віку не повернулися до України під час воєнного стану. Це становить 11,1% від загальної кількості осіб, які скористалися правом на виїзд», – йдеться в повідомленні.
Це статистика за період з початку війни, 24 лютого до 31 грудня 2022 року.
У число антилідерів потрапили такі області:
- Волинська (випустили 21108 військовозобов’язаних, не повернулося 1375 чоловіків),
- Львівська (31558 чоловіків проти 1036 чоловіків)
- Тернопільська (14036 чоловіків проти 964 чоловіка) області.
Загалом за минулий рік у систему «Шлях» було внесено 96442 чоловіків призовного віку. Їм було дозволено виїхати виїзд за межі України з обов’язковою умовою повернутися.
Так зробили 66374 особи.
Читайте також: ухилянти йдуть на смертельний ризик, щоб втекти за кордон
Додамо, що нещодавно стало відомо, що систему «Шлях» називають найлегшим та найдешевшим способом втечі за кордон.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
Коментарі