Львівщина у вогні: в районах люди масово палять сухостій
Загальна площа згарища 9 350 кв.м.
За минулу добу рятувальники Львівщини здійснили 6 виїздів на ліквідацію пожеж сухостою. Загальна площа згарища складає 9 350 кв.м.
Як повідомили у ГУ ДСНС у Львівській області, займання сухостою були зафіксовані в с. Мальованка Львівського району, в м. Старий Самбір і в сел. Бориня Самбірського району, в сел. Гніздичів та в с. Довголука Стрийського району, а також с. Дубровиця Яворівського району.
Вогнеборці ліквідували займання і не допустили розповсюдження вогню на більш значну площу.
До ліквідації займань сухостою було залучено 6 одиниць спецтехніки та 22 чоловіка особового складу.
Рятувальники Львівщини вкотре наголошують, що спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності заборонено! Такі підпали караються законом у вигляді штрафу:
для громадян від 3 060 грн до 6 120 грн
для посадових осіб 15 300 грн до 21 420 грн
Читайте також: палії трави спричинили масштабну пожежу, в епіцентрі якої опинився маленький хлопчик.
В черговий раз нагадуємо, що внаслідок пожеж, вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, але рослини, комахи, звірі та птахи. Вогняна стихія поглинає на своєму шляху все живе.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
- Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
- Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
- Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
- На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
- Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни
Коментарі