Львівщина втратила на війні Героя Романа Пиріна (ФОТО)
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/a5/bf/a5bf71e5b863a24e15f0aca4aa3cf9dd_w640.jpg)
Мешканець Дрогобицької громади – вихідець села Монастир-Дережицький Роман Пирін віддав життя за Україну, захищаючи її від ворога. Сумну звістку про втрату Героя повідомили 22 вересня у Дрогобицькій міській раді.
«Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті Героя — Романа Пиріна. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи», - йдеться у повідомленні.
Роман Пирін виконував бойові завдання з захисту України на передових позиціях фронту. На жаль, під час захисту України, життя воїна обірвалось в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.
Довідка про Героя: Роман народився 28 вересня 1968 року. Проживав у селі Монастир-Дережицький. Закінчив місцеву школу в селі Дережичі, Бориславське училище.
Працював на Дрогобицькому машинобудівному заводі.
З початком повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Романа мобілізували. З кінця березня 2022 року він став на захист України, в складі вч 3028 Національної Гвардії України.
З рідних у Героя залишилась дружина, мама, двоє синів та невістка.
![](/uploads/media/10/21/102174774cbd93624298a9d793e60d79_w640.jpg)
Прибуття траурного конвою з тілом загиблого Героя очікується завтра.
Читайте також: чергова сумна звістка з фронту: загинув воїн з Львівщини Володимир Звір
Час зустрічі та проведення парастасу і чину похорону буде повідомлено додатково.
![](/uploads/media/c2/2e/c22e115c870261184ab5b768f133b6c0_w1280.jpg)
По Україні оголошена повітряна тривога: сирени лунають в усіх областях
Не ігноруйте загроз
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Увага! По всій Україні оголошена повітряна тривога
Всі в укриття!
![](/uploads/media/82/2y/822yzaa5b516c5646d0e7d8cb265e535_w960.jpg)
У масштабній ДТП на Прикарпатті загинула людина (ФОТО)
Наслідки ліквідовували рятувальники