Львівщина втратила нацгвардійця, який загинув на війні (ФОТО)
Вічна пам'ять Герою!
![](/uploads/media/4f/7a/4f7a989815fc040e985831fbe6759847_w640.jpg)
Львівщина втратила ще одного захисника України – 37-річного Максима Куліша з міста Дрогобич. Про це повідомляє Дрогобицька міська рада.
Максим Куліш народився 2 червня 1985 року на Луганщині, де тимчасово проживали його батьки. Наприкінці 90-х сім’я повернулась до Дрогобича, де проживали на вулиці Володимира Великого. Максим закінчив ЗОШ №14, згодом ВПУ №19. Служив в армії, згодом працював в Польщі.
"Після початку повномасштабного вторгнення, в квітні повернувся до Дрогобича та пішов захищати рідну землю, приєднавшись до лав Національної гвардії України.
На жаль, під час виконання бойових завдань з захисту країни, 23 березня дрогобичанин загинув. З рідних у захисника залишились батько, мати та старший брат", - йдеться у повідомленні міської ради.
![](/uploads/media/9f/d4/9fd43cd4aa38bfca4467502951cbb9e2_w640.jpg)
Як повідомлялося: загинув Захисник зі Львівщини (ФОТО).
Прибуття конвою з тілом захисника попередньо очікується в понеділок.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!