Львівщина зустріла одразу двох своїх полеглих Героїв Ігоря Бережницького та Павла Добоша (ФОТО)

Дрогобицька громада з сумом та скорботою зустріла полеглих Захисників

Сьогодні, 18 січня, Дрогобицька громада з сумом та скорботою зустріла одразу двох полеглих Героїв – дрогобичанина Ігоря Бережницького та мешканця села Болехівці Павла Добоша, повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Ігор Бережницький, з моменту вторгнення ворога, добровільно поривався стати на захист України. Він кілька разів ходив до військкомату, однак по стану здоров’я отримував відмови.

Лави захисників дрогобичанин поповнив в січні 2023 року. Він пройшов навчання в Німеччині та став на захист України у складі однієї з окремих десантно-штурмових бригад ЗСУ та виконував бойові завдання з захисту України на гарячих напрямках фронту.

Воїн загинув 1 січня внаслідок осколкового поранення під час ворожого обстрілу. З рідних у загиблого Героя залишились дружина, донечка, батьки, сестра, 2 бабусі.

Інший захисник України – Павло Добош мешкав у селі Болехівці Дрогобицької громади. Під час повномасштабного вторгнення ворога він став на захист України. Служив у складі вч А-7406 128-ї бригади ТрО Збройних Сил України.

Загинув 15 січня цього року, під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку фронту. З рідних у загиблого воїна залишились батько, дружина та дворічний син Максим.

Обох воїнів зустріли сьогодні на Перехресті Героїв, де провели спільну молитву під супроводом священнослужителів. Після молитви траурні конвої попрямували за різними маршрутами.

Домовину з тілом Ігоря Бережницького повезли до Дрогобича, де на площі Ринок провели загальноміське прощання. Рідні, близькі, бойові побратими та керівництво Дрогобицької громади навколішки вшанували подвиг Героя, який віддав своє життя за Україну.

Чин похорону воїна провели в Катедральному Соборі Пресвятої Трійці. Тіло Ігоря Бережницького знайде вічний спочинок на Алеї Слави.

Домовину з тілом Павла Добоша з Перехрестя Героїв повезли до рідного дому в село Болехівці, де сьогодні о 18:00 проведуть парастас.

Читайте також: на полі бою обірвалося життя молодого Захисника Василя Кравця з Львівщини.

Чин похорону Героя відбудеться в п’ятницю, 19 січня, о 12:00 в церкві Покрови Пресвятої Богородиці в селі Болехівці. Поховають Павла Добоша на кладовищі в селі Болехівці.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також