Львівщина зустріне двох полеглих Героїв – Юрія Шпука та Ярослава Губіцького (ФОТО)
Вічна пам'ять
Завтра у понеділок, 29 січня, Дрогобицька громада зустріне та проведе в останню путь двох своїх синів, які віддали життя за Україну: 24-річного дрогобичанина Юрія Шпука та 36-річного стебничанина Ярослава Губіцького. Про це повідомили на сторінці Дрогобицької міської ради
Для довідки: Юрій Шпук загинув під час виконання бойових завдань з захисту України 3 вересня 2023 року в Пологівському районі Запорізької області.
Тривалий час його вважали безвісти зниклим. Лиш тепер загибель воїна офіційно підтвердили і тіло Героя зможе знайти вічний спочинок.
Для довідки: Ярослав Губіцький, під час виконання бойових завдань з захисту України, отримав численні поранення, внаслідок яких його життя обірвалось у госпіталі Дніпра.
Обох полеглих Героїв зустрінуть в понеділок, 29 січня, о 12:30 на перехресті Героїв. Звідти траурні конвої попрямують за наступними маршрутами:
Конвой з тілом загиблого Юрія Шпука повезуть до Дрогобича, де о 13:00 проведуть загальноміське прощання на площі Ринок.
Після, о 13:30, в церкві Успіння Пресвятої Богородиці розпочнуть чин похорону. Поховають загиблого на Алеї Слави.
Конвой з тілом Ярослава Губіцького з перехрестя Героїв повезуть до Стебника.
О 13:00 на Майдані Шевченка відбудеться загальноміське прощання.
Читайте також: стало відомо про загибель 24-річного снайпера з Львівщини Юрія Шпука
Чин похорону проведуть о 13:30 в церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Поховають Героя на кладовищі по вулиці Мекелити.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Івано-Франківську водійка збила дитину на самокаті
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Фінляндії російській родині, яка підтримує Україну, загрожують депортацією
- У Bloomberg назвали три сценарії розвитку війни для України
Найчитаніше
- У Львівській області назвали озеро, де фахівці не рекомендують купатися
- На Львівщині через недбалість тренера дитина перебуває у тяжкому стані після утоплення
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Києві 24-річний водій спричинив ДТП у якій загинула його дружина та дитина
Коментарі