Львівщина 2 січня проведе в останню путь двох Героїв, які загинули на Донеччині (ФОТО)

Загинули Ігор Король і Тарас Чесноков. Вічна пам'ять захисникам!

Сьогодні, 2 січня, Львівщина прощається із двома захисниками, які загинули, боронячи Україну від російських окупантів. Про це повідомила Львівська ОВА.

Ігор Король «Мольфар»/«Граф»

Народився у селищі Дашава Стрийської громади. Проживав у селі Конюхів Грабовецько-Дулібівської громади, після одруження разом із сім'єю переїхав жити в село Гірне. Був учасником АТО/ООС, за що нагороджений медаллю «Захисника Вітчизни». З початком повномасштабного вторгнення знову долучився до захисту Батьківщину. Був стрільцем стрілецького батальйону 68-мої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. У лютому 2024 року отримав поранення поблизу населеного пункту Лобкове Запорізької області, проте продовжив службу. Загинув 27 грудня в населеному пункті Зелене Донецької області. Воїну було 48 років.

Тарас Чесноков

Житель села Берлин Золочівського району. Воїн був водієм мінометної групи взводу бойового забезпечення військової частини.

Загинув 29 грудня 2024 року на Донеччині. Захисникові було 33 роки.

Вічна памʼять усім полеглим Героям

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  5. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  5. Росія розпочала велику примусову мобілізацію