Львівщина отримала 25 пікапів та мотобайки для ЗСУ від британських волонтерів
25 позашляховиків тв два мотобайки, які привезли до Львова британські волонтери, передали військовим 24 ОМБр імені Короля Данила
Вчора, 12 липня, британські волонтери привезли до Львова 25 пікапів та два мотобайки для ЗСУ. Транспорт придбали в межах ініціативи фермера Марка Лерда. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
"Цей транспорт допоможе нашим воїнам бути більш мобільними, вчасно доправляти боєкомплекти, евакуйовувати поранених. І, можливо, врятує чиєсь життя", — написав Максим Козицький.
25 позашляховиків тв два мотобайки, які привезли до Львова британські волонтери, передали військовим 24 ОМБр імені Короля Данила.
У межах ініціативи "Пікапи для миру", яку започаткував британський фермер Марк Лерд, українським військовим передали вже понад 600 автомобілів. До ініціативи долучилися волонтери з різних країн світу, які збирають гроші на допомогу ЗСУ.
Як повідомив депутат ЛМР Ігор Зінкевич, транспорт переданий у межах ініціативи «Пікапи для миру» Pick-Ups for PEACE за підтримки наших надійних друзів і партнерів з Великої Британії. Окрім пікапів, британці передали й два мотоцикли BMW для потреб патрульної поліції.
"Сьогодні знову долучився до передачі чергової партії пікапів для наших захисників. Ці автомобілі вирушають на передову - туди, де вони рятуватимуть життя, допомагатимуть виконувати бойові завдання" - написав депутат.
varta1.com.ua: Новини
Уламки БПЛА та ракет виявили поблизу житлових будинків на Львівщині
Уламки ракет виявили у трьох селах Львівського району.
У неділю Львівська громада попрощається із Героєм Русланом Шевченком
Прощання з воїном розпочнеться о 14:00 в родинному помешканні в с. Зарудці (вул. І. Франка, 77)
Козицький розповів про вечірню шахедну атаку на Львівську область
За попередньою інформацією, інцидент обійшовся без будь-яких наслідків для регіону.
Найкоментованіше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 18 місяців вважався безвісти зниклим
Коментарі