Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у травні
Вічна памʼять!
15 травня 2024 року, внаслідок артилерійського обстрілу, гідно виконуючи свій військовий обовʼязок щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України у Донецькій області, загинув командир відділення наземних роботизованих комплексів роти вогневої підтримки, старший сержант, житель села Стоянів - Коляда (Яроцкий) Степан Степанович, 17.03.1971 р.н. Про це інформує Радехівська міська рада.
До 22 жовтня 2024 року Захисник вважався зниклим безвісти, але ДНК-експертиза підтвердила його загибель.
Кортеж з тілом загиблого Захисника прибуде завтра, 27 жовтня 2024 року, о 14:00 год.
Жителів громади просять вийти до стели Небесної Сотні і вздовж вулиці Львівська до Символічної могили Борцям за волю України (перехрестя вулиць Об’їзна - Львівська) у м. Радехів, створивши живий коридор, щоб віддати шану та гідно провести Воїна в останню дорогу.
Після цього скорботний кортеж вирушить до рідної домівки Героя у село Стоянів.
Чин похорону Воїна відбудеться в понеділок, 28 жовтня 2024 року, об 11:00 год. у селі Стоянів.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі
Прийми, Господи, світлу душу воїна Степана до Царства Небесного, бо нема більшої любові на світі, як віддати життя за ближнього свого!