Львівщина попрощається з молодим Героєм, який загинув у другий день повномасштабної війни
Тривалий час Сергій вважався безвісти зниклим та нещодавно, під час передачі тіл, завдяки експертизі ДНК, смерть було підтверджено
Стло відомо про загибель старшого солдата Радчука Сергія Ігоровича, 12.05. 1999 року народження, мешканця села Милятичі. Про це інформує Солонківська територіальна громада.
Молодий воїн загинув у бою за Україну на другий день повномасштабного вторгнення — 25 лютого 2022 року поблизу населеного пункту Шилова Балка Бериславського району Херсонської області, виконуючи бойове завдання зі стримування ворога.
Тривалий час Сергій вважався безвісти зниклим. Та нещодавно, під час передачі тіл, завдяки експертизі ДНК, смерть було підтверджено.
Завтра, 9 квітня, відбудетья прощання з Героєм:
О 12:00 — панахида на подвір’ї захисника. (с. Милятичі, вул. Шкільна, 10)
О 13:00 — процесія вирушає до церкви святих безсрібників Косми та Дам’яна, щоби віддати останню шану воїну.
varta1.com.ua: Новини
Увага! На Львівщині молода дівчина зникла безвісти по дорозі на роботу
Дівчина, 7 квітня 2025 року о 06:50 вийшла з дому та на даний час не повернулась
Увага! У Львові безвісти зникла 89-річна жінка
При виявленні жінки звертайтеся за телефонами 102 та 0674776278
У Львівській області під час пожежі постраждав чоловік
На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів житловий будинок і господарські споруди вже були повністю охоплені полум’ям
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі
Слава Україні!!! Низький уклін Сергієві Радчуку від українського народу, а також його батькам за те, що виростили і виховали справжнього українця - Воїна, Героя і Захисника своєї Вітчизни. Світла йому пам'ять і Царство Небесне! Слава кожному українському Воїнові і Герою!!! Слава ЗСУ!!!
Бідний хлопець ех