Львівщина попрощається з молодим Героєм Іваном Герб'яком
Вічна пам'ять!
У четвер, 17 жовтня, орієнтовно о 12:30 на Перехресті Героїв відбудеться зустріч домовини з тілом військовослужбовця Івана Герб'яка. Про це повідомила Східницька селищна рада.
13 жовтня, захищаючи рідну землю від російських загарбників, на Покровському напрямку Донецької області загинув Іван Герб’як. Захисник був родом із села Свидник, молодий чоловік, якому виповнилося лише 26 років.
До повномасштабної війни Іван працював за кордоном, але після вторгнення росії він залишив усі свої плани та мрії й став на захист України.
У селищній раді закликають гідно зустріти кортеж загиблого Героя.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі