Львівщина попрощається зі загиблим Героєм Володимиром Середюком
Володимир загинув героїчно 22 серпня 2024 року в бою у Курській області, з того часу і до сьогодні вважався зниклим безвісти
Завтра, 23 травня, додому повертається Герой, житель с. Ременів - Середюк Володимир. Про це повідомляє Жовтанецька територіальна громада.
О 13:40 год. відбудеться зустріч похоронний кортеж у с. Вислобоки, о 14:00 год. відбудеться панахида біля фігури Матері Божої у с. Ременів.
Опісля кортеж відправиться до рідної домівки, що за адресою: вул. Висока, 9, ввечері, о 19:00 год. відбудеться парастас.
Похорон розпочнеться у суботу, 24 травня, о 12:00 год.
23-24 травня у Жовтанецькій громаді оголошуються Днями жалоби.
Володимир був стрільцем 82-ої окремої десантно-штурмової Буковинської бригади. Вірний військовій присязі, з честю та мужністю виконував свій обов’язок. Загинув героїчно 22 серпня 2024 року в бою у Курській області, з того часу і до сьогодні вважався зниклим безвісти.
varta1.com.ua: Новини
У Курській області поліг Воїн з Львівщини Вовк Богдан
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким воїна з приводу непоправної втрати близької людини
Увага! Розшукується зниклий 34-річний житель Львова
Відомо, що чоловік тривалий час не виходить на зв'язок
На кордоні з Румунією поліцейські Львівщини затримали чоловіка, який за 11 тисяч доларів хотів вивезти військовозобов'язаного (ФОТО)
33-річного мешканця Чернівецької області спіймали з “клієнтом” у машині поблизу кордону
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі