Львівщина попрощається зі Захисником Федіром Костикіним
Прощання відбудетьяя у понеділок, 19 травня, о 12:00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Молошковичі
Обірвалося життя Захисника України Федора Костикіна. Про це інформує Новояорівська міська рада.
Костикін Федір Сергійович народився 20 жовтня 1991 року в Казахстані. В Україну сім’я переїхала у 1996 році. Проживали у м. Висунськ Березнегуватського району Миколаївської області. Здобував освіту в місцевій школі, після чого вступив до Березнегуватського училища, де навчався на будівельника. Згодом вирішив змінити фах і опанував професію електромонтера, за якою працював до 2014 року.
Федір з юності захоплювався мотоциклами та зброєю, що свідчило про його зацікавлення технікою та військовою справою. У 2014 році добровільно вступив до лав ЗСУ, служив у морській піхоті снайпером. Пізніше перевівся у 142 окрему механізовану бригаду, в лавах якої боровся з окупантом в найгарячіших точках, таких як Ірпінь, Гостомель. Під час служби вступив на заочну форму навчання до Української інженерно-педагогічної академії. Поєднуючи службу з навчанням, Федір прагнув здобути вищу освіту, аби мати змогу просуватися по військовій кар’єрі. На той момент він уже навчався на четвертому курсі. Проте його мрії так і не судилося здійснитися.
Життя бійця трагічно і передчасно обірвалося 14 травня 2025 року на Київщині.
У Захисника залишились мати Світлана Федорівна, батько Сергій Миколайович та сестра Ольга.
Молитовна зустріч Героя відбудеться завтра, 19 травня, о 10:00 по вул.Шевченка, 2 (навпроти приміщення міської ради).
Прощання та чин похорону відбудуться у понеділок, 19 травня, о 12:00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Молошковичі. Поховають бійця на місцевому цвинтарі села Молошковичі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Росія за допомогою ШІ вигадала українського воїна, який нібито загинув на Близькому Сході
У фейкових повідомленнях вказувалося про загибель "уродженця Дніпровського району" Анатолія Оніщука
США просили Польщу розгорнути Patriot на Близькому Сході
Польські комплекси Patriot та ракети до них використовуються для захисту польського неба та східного флангу НАТО
РФ почала встановлювати макети ракет на шахеди
Росіяни прагнуть налякати українську авіацію та привернути увагу дронів-перехоплювачів
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі