Львівщина та коронавірус: актуальна статистика за добу

Станом на ранок 23 червня у Львові та Львівській області підтверджено 137266 випадків інфікування коронавірусом, з яких 3640 – летальні. За минулу добу лабораторні центри провели 392 ПЛР-тести. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Відтак, за результаттами тестувань виявлено 52 — позитивні випадки захворювання, серед них львів’ян — 34.
Залишку проб у холодильнику немає.
Загалом в стаціонарах перебуває 60 осіб: 53 з них має Covid-19, 6 — у реанімації, 4 людини підключено до апаратів ШВЛ. За останню добу до медзакладів поступило 7 осіб, виписано — 5.
За даними ЛОДА, у розрізі районів статистика виглядає так:
Дрогобицький — 0;
Золочівський — 1;
Львівський — 36 (м. Львів — 34);
Стрийський — 6;
Яворівський — 4;
Червоноградський — 0;
Самбірський — 5.
Загалом коронавірусну інфекцію виявлено у 137 266 осіб, 3640 людей померло. 131 857 пацієнтів одужало. По місту Covid-19 підтвердили у 66 791 особи, з яких 64 196 вже одужало і летальних випадків — 1776.
varta1.com.ua: Новини

Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
- У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
Найчитаніше
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
- У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
Коментарі