Львівщина та коронавірус: актуальні дані за минулу добу
Станом на сьогоднішній ранок, 7 серпня, у Львівській області зареєстровано 138 451 підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з них у Львові — 67 462. Про це інформує пресслужба ЛМР.
Вчора, 7 серпня, виявлено 62 випадки захворювання, з них у Львові — 24.
У медичних закладах Львова на стаціонарному лікуванні з пневмоніями перебуває 24 особи, з них 18 ковідних пацієнтів, в реанімаційному відділенні — 6 осіб, на ШВЛ — 1 особа.
Поступило за добу у КНП ЛШМД — 3 особи, виписано — 4 особи.
Зареєстровано летальних випадків по Львову — 1817 (2,7 %).
Всього одужало жителів Львова — 65300 (96,8 %).
Захворіло 2725 медичних працівників Львова, з них 11 перебуває на амбулаторному лікуванні, 2696 (98,9 %) одужали, 18 померли.
Проведено лабораторіями Львова за весь період 140 575 тестувань методом ІФА, з них за останню добу 104; отримано 35 402 позитивних результатів, з них за останню добу 32.
Проведено тестувань швидкими тестами на антиген за останню добу 185, з них позитивних 14.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі