Львівщина та коронавірус: дані за минулу добу
У Львьвівській області підтверджено 13389 випадків інфікування коронавірусом. Про це інформує пресслужба ЛМР.
Вчора лабораторні центри провели 564 ПЛР-тести, з них 136 — позитивні. Серед них львів’ян — 79. Залишок проб у холодильнику — 104.
За весь час до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 8016 осіб, госпіталізовані — 1776, на амбулаторному лікуванні — 6240 осіб, виписані — 1587 осіб. Зараз у лікарні перебуває 187 осіб, з них в реанімації — 6 осіб, на апаратні ШВЛ — 2 особи.
У 8-ій міській клінічній лікарні станом на ранок перебуває 91 пацієнт, у 1-ій міській клінічній лікарні — 66 пацієнтів, у лікарні швидкої медичної допомоги — 140 пацієнтів.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі