Львівська 16-річна спортсменка здобула перемогу на чемпіонаті Європи

А, загалом, на чемпіонаті українські дівчата зайняли почесне перше місце у командному заліку

Надія Соколовська здобула перемогу на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед спортсменів до 17 років. Борчиня змагалась у ваговій категорії 69 кг. Про це повідомив голова ЛОДА Максим Козицький у «Telegram».

16-річна Надія тренується у Львівському фаховому коледжі спорту та на ФСТ «Динамо» під керівництвом Олександра Раковського.

Козицький додав, що інша представниця Львівщини, Ірина Борисюк, теж зайняла високе місце, поступившись у боротьбі за медаль у бронзовому фіналі.

«А загалом на чемпіонаті українські дівчата зайняли почесне перше місце у командному заліку. Тепер вболіваємо за хлопців», — додав Максим Козицький.

Як повідомлялося раніше, на «Invictus Games» збірна України здобула 16 медалей.

varta1.com.ua: Новини