Львівська борчиня Манола Скобельська виборола «бронзу» на чемпіонаті Європи
Спортсменка гідно представила Львівщину на молодіжній континентальній першості з вільної боротьби серед учасників до 23 років. Змагання цими днями проходять у сербському місті Зренянин.
Манола Скобельська стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 68 кг. У вирішальному поєдинку за нагороду львів’янка продемонструвала високу майстерність та впевнено здолала представницю Туреччини з рахунком 4:2.
На шляху до медалі вихованка Ореста Скобельського та Олександра Ткача також здобула сухі перемоги над суперницями з Італії (6:0) та Румунії (4:0). Єдиною поразкою для Маноли став напружений півфінал проти майбутньої чемпіонки Європи.
Як зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як, цей успіх є черговим підтвердженням сили львівської школи боротьби та високого класу українських спортсменок на міжнародній арені.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- Європейська країна позбавлятиме українців соціальної допомоги за відмову виходити на роботу
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- У Тернополі бійка між неповнолітніми дівчатами завершилася ножовим пораненням
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- На Львівщині відбувся акт вандалізму над фігурою Матері Божої
- Стало відомо про загибель командира зенітно-ракетного відділення з Львівщини Андрія Приймака
- На Донеччині загинув 23-річний Герой зі Львівщини Антон Сорока
Коментарі