Львівська «Галичанка» зіграє перший матч другого етапу гандбольної Суперліги (фото)
Трійка лідерів вступає у гру. Сьогодні, 27 березня, в Ужгороді розпочинається другий етап чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону–2018/2019.
Перший етап чемпіонату, у межах якого відбулося десять турів (20 ігор), завершено, і тепер найсильніші три команди за його підсумками сформували групу «А» та безпосередньо поведуть боротьбу за золоті медалі. Команди, які посіли 4–6 місця, потрапили до групи «Б».
Отож, у трійці лідерів — львівська «Галичанка», миколаївський «Реал» та ужгородські «Карпати», які посіли 1, 2 та 3 місця відповідно за результатами першого етапу. Херсонська «Дніпрянка», «Бровари» та київський «Спартак» зіграють у другій трійці.
На другому етапі команди проведуть в трійках ще три тури (з 11 по 13) зі збереженням очок з першого етапу. Якщо після завершення 13 турів різниця в очках між командами, що зайняли перше і друге місця, складе 5 очок і менше, то для визначення чемпіона України між ними відбудеться серія ігор до двох перемог по системі «плей-офф». Команда, яка після другого етапу посяде третє місце в групі А, зіграє з переможцем групи Б по системі плей-офф до двох перемог.
Розклад ігор 11 туру, група А (Ужгород):
27 березня, о 18:00 год. — «Карпати»–«Галичанка»;
28 березня, о 18:00 год. — «Карпати»–«Реал»;
29 березня, о 15:00 год. — «Реал»–«Галичанка».
Склад «Галичанки» на ігри 11 туру:
Воротарі Марія Гладун і Вікторія Салтанюк та польові гравці Наталія Савчин, Ілона Гайкова, Анастасія Баранович, Мар’яна Маркевич, Софія Давидянц, Тетяна Поляк, Тетяна Череп, Юлія Головко, Ольга Братковська, Діана Дмитришин, Олександра Фурманець, Діана Колодійчак, Ольга Василяка, Ірина Прокоп’як.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі