Львівська команда «Галичанка» вчетверте виграла Кубок України з гандболу
Фінал чотирьох Кубка України-2020, що пройшов у Броварах, завершився церемонією нагородження переможниць та призерок, а також врученням особистих нагород. Про це повідомили у пресслужбі команди ГК «Галичанка».
Фінал чотирьох жіночого Кубка України з гандболу сезону–2019/2020. Його переможницями стали гандболістки львівської «Галичанки». У півфіналі вони з рахунком 40:25 перемогли миколаївський «Реал». Найрезультативнішими у складі переможниць стали Тетяна Поляк, яка закинула 8 м’ячів, Мар’яна Маркевич (7), Марина Коновалова і Діана Дмитришин (по 6).
Фінал чотирьох Кубка України-2020:
Підсумкове становище:
1. «Галичанка» (Львів)
2. «ТНЕУ-Енерго» (Тернопіль)
3. «Реал» (Миколаїв)
4. «Дніпрянка» (Херсон)
Особисті нагороди Фіналу чотирьох
Найкращий ворота — Софія Гуменюк (“ТНЕУ-Енерго”)
Найкраща півсередня — Світлана Аксьонова (“Реал”)
Найкраща крайня — Юлія Макарова (“Реал”)
Найкраща розігруюча — Маряна Маркевич (“Галичанка”)
Найкраща захисниця — Тетяна Поляк (“Галичанка”)
Найбільш цінний гравець — Ольга Костецька-Сухецька (“ТНЕУ-Енерго”)
Також були відзначені суддівські пари Ірина Ткачук / Тетяна Ракитіна, Микола
Шнит / Павло Грищенко та Делегат ФГУ Анатолій Міщук.
Нагородження проводили президент Федерації гандболу України Андрій Мельник, Віце-президент ФГУ Євген Петрушевський, держтренер Олександр Петрушевський та Заслужений тренер України Валерій Войналович.
Додамо, що розіграш Кубка України серед жіночих команд був відновлений у 2016 році, і це вже вчетверте «Галичанка» здобуває почесний трофей (попередні перемоги датовані 2016, 2017, 2019 рр.)
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі