Львівська міськрада виграла суд у батька депутата Різника

Ситуація щодо котеджів у Брюховичах

Восьмий апеляційний адміністративний суд задовольнив позов Львівської міської ради та скасував рішення Львівського окружного адмінсуду, що стосувалося відмови у видачі містобудівних умов і обмежень на реконструкцію котеджів у житлові квартири в Брюховичах, що належать батьку депутата Львівської міськради від Європейської солідарності Роману Різнику. Апеляційний суд остаточно визнав це рішення виконкому законним.

Йдеться про котеджі в Брюховичах, збудовані під виглядом розважально-відпочинкового комплексу. Восени 2022 року частину котеджів перепродали родичам міських депутатів Юрія Ломаги та Олексія Різника. Взимку нові власники котеджів звернулися до виконкому Львівської міськради, щоби отримати документи для їх реконструкції під житло.

Після відмови нові власники котеджів вирішили оскаржити рішення виконкому в суді.

Читайте також: У «Шегинях» зупинили незадекларовані товари на 550 тис. гривень

Суд задовольнив позов.  Проте зараз, від 15 листопада, Львівська міська рада оскаржує цей позов в апеляції. Нещодавно було скасовано рішення Львівського окружного адмінсуду від 20 червня. Суд визнав рішення виконкому про відмову у видачі містобудівних умов за обмежень за зверненням Романа Різника законним. Ця постанова є остаточною й оскаржити ії не можна.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб

Читайте також