Львівська школярка здобула срібло Чемпіонату України з художньої гімнастики

Львів Новини СПОРТ

Упродовж п’яти днів жовтня у Вінниці відбувався чемпіонат України з гімнастики художньої серед учнів. Артистизм та майстерність у виконанні елементів демонстрували 263 учасниці віком від 9 до 15 років з 15 областей України, зокрема Львівщини.

Як повідомили «Варта1» у Львівській ОДА, найкращий результат продемонструвала львів’янка Катерина Півторак, яка посіла 2 місце у загальному заліку багатоборства (тренерки Г. Кочергіна Г. та Н. Пугач). Інші представниці Львівської області, які змагались у багатоборстві, вправах з обручем, м’ячем, булавами та стрічкою увійшли в 10-ку кращих, зокрема Валерія Вєренцова (тренерка Тетяна Сподаренко) посіла четверте місце, а Вікторія Гринькевич (тренерка Г. Кочергіна) стала п’ятою.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
  2. У МОУ оголосили, хто займе 50% посад штурмовиків та піхотинців
  3. У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
  4. У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
  5. Львівщина сьогодні прощається із сімома військовослужбовцями полеглими на війні

Найчитаніше

  1. Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
  2. Суддя з Львівщини сяде на вісім років за грати
  3. Стали відомі подробиці смертельної автопригоди в якій електромобіль впав у річку на Львівщині
  4. Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року