Львівські десантники вполювали російського винищувача (ВІДЕО)
Димів усю ніч
Десантники із 80-ї десантно-штурмової бригади зі Львова, спільно з 71-ю окремою єгерською бригадою, успішно «приземлили» російський винищувач СУ-30. Про це повідомляє командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
Військові уразили літак із зенітної установки ЗУ-23.
Повідомляється, що в одному з районів виконання завдань воїнами 80-ї окремої десантно-штурмової бригади та 71-ї окремої єгерської бригади ДШВ ЗС України успішно демілітаризовано російський багатоцільовий винищувач Су-30.
«Ми працювали на Харківському напрямку. Стали в одній з посадок, замаскувалися. Вони там робили свої зальоти. Я побачив це і почали відкривати вогонь. Це нелегко, особливо такі літаки, але був шанс, бо це елемент неочікуваності, адже вони йшли на удар», — розповідає військовий, який завдав удару по літаку.
Військовий додає, що винищувач димів усю ніч та навіть зранку.
Водночас, у командуванні зауважують, що зенітники ДШВ продовжують перебувати в районі виконання бойових завдань та щодня відстежують нові ворожі цілі в українському небі.
Раніше львівські десантники показали затрофеєний «Тайфун».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Коментарі