Львівські медики врятували життя п’ятирічної дівчинки (ФОТО)
Захворювання було спричинене вірусною інфекцією
У Львові медики лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання прооперували п’ятирічну дівчинку Юлю з плевральним ускладненням пневмонії. Зазвичай таке розвивається вже в людей похилого віку або хворих з імунодефіцитом. Про це повідомили 17 листопада у прес-службі лікарні.
Маленька Юля потрапила до дитячої лікарні з правосторонньою пневмонією.
Захворювання було спричинене вірусною інфекцією сovid-19 та ускладнене плевритом, тобто станом, коли в навкололегеневій порожнині накопичується зайва рідина.
Через інфекцію, що почала розвиватися в цій рідині, у правій легені дівчинки утворився гнійник. Та через сovid імунна система дитини не змогла впоратися з бактерією.
«Традиційне лікування антибіотиками та застосування дренажу Юлі не допомагали — дівчинку лихоманило, в неї були ознаки дихальної недостатності. Потрібно було діяти негайно, адже в дитини могла розвинутися хронічна гнійна інфекція чи навіть сепсис. Тому їй провели оперативне втручання — декортикацію легені», — розповідають у лікарні.
Під час операції спеціалісти хірургічного відділення лікарні святого Миколая розправили легеню дівчинки та, зробивши два проколи, малоінвазивно усунули вогнище інфекції.
Оперативне втручання дозволило зменшити тривалість перебування дівчинки у лікарні — вже на шосту добу Юля продовжила лікування вдома.
Зараз дівчинка проходить реабілітацію та продовжує одужувати вдома.
Як повідомлялося раніше, мешканців Львова та області просять здати кров.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
Коментарі