Львівські митники виявивли у вантажівці контрабандні меблі (фото)
Товар вилучено, його вартість буде з’ясовано додатково. Про це повідомляє ДФС у Львівській області.
У пункті пропуску «Краковець–Корчова», Львівської області, у напрямку «в’їзд в Україну» заїхав вантажний транспортний засіб з напівпричепом під керуванням громадянина України з товаром: «Меблі дерев’яні типу спальні..» та «виставковий стенд конструкція будівельна збірна».
Як підставу для переміщення зазначеного товару, водій подав товаросупровідні документи, згідно з якими цей товар переміщувався з Німеччини на адресу одного з ТОВ у Закарпатську область. Його вага 7994 кг, а заявлена вартість 13 613,87 Євро.
Під час митного контролю, за результатом динамічного зважування транспортного засобу було встановлено розбіжності вагових показників. Відтак, автомобіль скерували в місце поглибленого догляду транспортних засобів та товарів. Там, у вантажному відсіку, окрім заявленого в товаросупровідних документах товару, було виявлено дерев’яні меблі для столових та житлових кімнат. Їх загальна вага, разом із упаковкою, становить 2700 кг.
Зі слів водія, відповідальні особи за завантаження вантажу в Німеччині запевнили його, що товар відповідав товаросуповідним документам. З метою повної та всебічної перевірки цієї ситуації було скеровано запит до компанії відправника товару. У відповіді її керівник визнав факт порушення митного законодавства України.
Таким чином, керівник компанії вчинив переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю через подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення документів, що містять неправдиві відомості щодо ваги, кількості та вартості товару.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
[gallery link=«file» ids=«105294,105295,105296,105297,105298,105299»]
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі