Львівські митники зупинили контрабанду електроніки на понад пів мільйона гривень
Водій мікроавтобуса намагався провезти 59 одиниць незадекларованої техніки, обравши «зелений коридор»
У пункті пропуску «Шегині–Медика» митники виявили спробу незаконного ввезення електроніки. Вартість вилученої техніки становить понад пів мільйона гривень. Про це повідомили у Львівській митниці.
Як зазначили у митниці, у середу, 6 серпня близько 21:30 до України через пункт пропуску прибув мікроавтобус Renault Trafic, який обрав смугу «зеленим коридором». За кермом перебував 50-річний мешканець Івано-Франківської області.
Під час митного огляду інспектори виявили в салоні автомобіля незадекларовану електроніку — мобільні телефони, планшети, смартгодинники, навушники та інші пристрої відомих брендів: Samsung, Apple, Xiaomi, Sony, DJI, Logitech, Microsoft, ASUS, Bosch, Marshall тощо. Загалом митники знайшли 59 одиниць техніки.
Орієнтовна вартість вилученого товару становить понад 522 тисячі гривень. На водія складено адміністративний протокол за порушення порядку проходження митного контролю.
varta1.com.ua: Новини
У Львові чоловік вбив знайому
Мміж підозрюваним та загиблою виник конфлікт під час розпивання спиртних напоїв
Біля Львова рятувальники допомогли чоловікові, який впав у підвал
Чоловік впав в підвал глибиною близько двох метрів. Постраждалого госпіталізували.
На Львівщині водій Skoda збив на смерть пішохода
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини смертельної аварії.
Найкоментованіше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Коментарі
Сім"ї митників, залишуться "задоволеними"...
Не повезло, попав під сбу)). Можна подумати перший раз віз))